Найкраще підходить для виконання шліфувальних робіт, до яких пред'являються високі вимоги.
Потужний двигун на 650 Вт із плавним пуском забезпечує високу продуктивність.
Довгий і тонкий шліфувальний шпиндель — особливо добре підходить для використання у важкодоступних місцях.
KickBack Control: ця функція розпізнає блокування й миттєво вимикає двигун — забезпечується високий рівень захисту користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Кількість обертів | 30000 об./хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 50 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Пряма |
| Рівень шуму | 88 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 846 ₴


