
Акумуляторна клейова ручка Bosch GLUEY (06032A2103)
2 244 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06032A2103
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний клейовий пістолет BOSCH Gluey Cupcake Pink
Акумуляторний клейовий пістолет BOSCH Gluey Cupcake Pink — призначений для різнобічного використання. Акумуляторний клейовий пістолет BOSCH Gluey Cupcake Pink 06032A2103 розрахований на швидке нагрівання та застосування. Акумуляторний клейовий пістолет BOSCH Gluey Cupcake Pink 06032A2103 автоматично вимикається після тривалого невикористання й економить заряд акумулятора. Акумуляторний клейовий пістолет BOSCH Gluey Cupcake Pink 06032A2103 обладнаний м'якою і зручною протиковзною ручкою. Модель може заряджатися від USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Живлення | Батарейки |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 120 г |
| Час нагрівання | 1 хв |
| Довжина стрижня | 20 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Індикація нагрівання | Да |
| Клас | побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Макс. температура | 150 C |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.1 Ачас |
| Напруга акумулятора | 2 x 1,2 В HR6 (AA) В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴
