
Зарядний пристрій Bosch GAX 18V-30 (1600A011A9)
4 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1600A011A9
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Позиціювання
Справжній універсал: один швидкозарядний пристрій із двома виходами, настроюванням на різні напруги та USB
Зручність користувача
Два виходи: два виходи для заряджання: один для напруги 10,8/12 В, а інший — для напруги 14,4/18 вольтів
Вбудований додатковий зарядний пристрій: швидко заряджає смартфон або планшет зарядним струмом 2,1 А
Швидкозарядний пристрій: заряджає одну батарею за іншою (почергово) зарядним струмом 3 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Габарити | 110x260x168 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Зарядний пристрій, настінний кріплення |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 235 ₴


