
Зарядний пристрій для Bosch GAL 1880 CV (1600A00B8G)
4 344 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1600A00B8G
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкозарядний пристрій із широким діапазоном напруги для всіх літій-іонних акумуляторів із напругою 14,4–18 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Габарити | 165x250x110 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонна коробка, швидкозарядний пристрій |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 344 ₴

