
Акумулятор Bosch GBA 12 V 6.0 Ah Professional (1600A00X7H)
4 482 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1600A00X7H
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна акумуляторна батарея з напругою 12 В і ємністю 6,0 А•год
Зручність користувача
На 50% більше тривалості роботи, порівнюючи з наявними акумуляторами 12 В 4,0 А·год
Професійна система 12 V від Bosch — 100% сумісність для інструментів із напругою 10,8 і 12 В
Компактність і мала вага забезпечують легке транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.385 кг |
| Габарити | 96x155x85 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Максимальна ємність акумулятора | 6 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 482 ₴
