
Акумуляторний телескопічний висоторіз Bosch UniversalChainPole 18 (06008B3100)
9 498 ₴
- В наявності
- Код: 06008B3100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обрізання важкодоступних гілок без зусиль
Телескопічна ручка дає змогу обрізати велику зону, стоячи на землі
Легка ергономічна конструкція мінімізує навантаження на руки та плечі
Захист наконечника та упорний вимикач для поліпшення контролю під час різання та підрізання
Для безперервного різання без пошкодження гілок
Індикатор рівня оливи й автоматичне змащення ланцюга для плавного ходу
Легке обрізання важкодоступних ділянок без пошкодження дерев
Просте обрізання дерев із рівня землі, без використання драбини. UniversalChainpole 18 легко ріже гілки в недоступних іншим чином місцях завдяки телескопічній ручці та поворотній головці. Прекрасно збалансована, легка й ергономічна конструкція мінімізує навантаження на руки та плечі, тоді як захист наконечника та упорний вимикач забезпечують максимальний контроль за різкою та підрізкою. Автоматичне змащення ланцюга й індикатор рівня оливи гарантують безперебійну роботу інструмента та досягнення необхідних результатів. Використовуйте акумуляторну пилу Universal Chainpole 18 для безперервного обрізання без пошкодження дерев.
Обрізання гілок на важкодоступних ділянках без зусиль
Просте обрізання гілок із положення стоячи на землі
Легко діставати до високих гілок і спрямовувати в кроні без використання драбини
Оптимальне балансування підходить для роботи в будь-якому положенні без жодного навантаження на руки та плечі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина пристрою | 2.6 м |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість ланок | 56 |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., зарядний пристрій, коробка, ланцюг, мастило для ланцюгової пили |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 20 см/10 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 4 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Висоторіз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Тріумф ланцюга | Електронний |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйма |
| Загальні | |
| Харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 498 ₴

