
Цифровий лазерний далекомір Bosch Zamo (0603672700)
2 514 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0603672700
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Позиціювання
За допомогою лазерного далекоміра можна легко та просто підраховувати відстані та площі.
Зручність користувача
Лазер точно та легко вимірює відстані до 20 м.
Новий інтерфейс дає змогу під'єднувати стрічкові, колісні та лінійні адаптери (продаються окремо)
Підрахунок площ простих подвійних натисканням
Просте керування однією кнопкою забезпечує легкість використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85 г |
| Час вимірювання | 4 с |
| Габарити | 105x22x38 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість точок | 1 |
| Комплектація | Quick Start Manual, акумулятори 1.5V LR03 (AAA), 2 шт., картонна коробка преміум |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Харчування | 2хААА |
| Робоча температура | -10..+40 С |
| Робоча відстань | 20 м |
| Різьба штатива | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Точність приладу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 514 ₴
