
Цифровий лазерний далекомір Bosch UniversalDistance 50 (0603672800)
3 159 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0603672800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Позиціювання
Ідеально просте точне вимірювання відстані до 50 м — з усіма можливими функціями
Зручність користувача
Вимірювання відстаней до 50 м із лазерною точністю
Вбудовані функції для швидкого визначення довжини, площі та об'єму
Ідеальний варіант для підрахунку площі або кількості шпалер або необхідної фарби
Серед функцій: додавання/віднімання, визначення мінімального/максимального значення та можливість збереження в пам'яті 10 значень
Високоякісний кольоровий дисплей забезпечує оптимальну зручність зчитування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Час вимірювання | 4 с |
| Габарити | 42x22x100 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість точок | 1 |
| Комплектація | Акумулятори 1.5V LR03 (AAA), 2 шт., футляр |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Харчування | 2хААА |
| Робоча відстань | 50 м |
| Різьба штатива | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Точність приладу | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 159 ₴
