Позиціювання
Міцність і надійність — оптимальна пристосованість до зовнішніх робіт
Зручність користувача
Ідеально для зовнішніх робіт завдяки міцному корпусу із захистом від пилу та бризок (IP 54)
Світлосильний об'єктив для чудового зняття показів мірної лінійки
Надійне транспортування завдяки замку для компенсатора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 213x134x143 мм |
| Діаметр об'єктива | 36 мм |
| Діапазон компенсатора | ±15` |
| Клас захисту | IP54 |
| Комплектація | Валіза для інструменту 1 600 A00 0LF, захист лінзи, ключ із внутрішнім шестигранником, вивіс, регулювальний стрижень |
| Кратність збільшення | X 20 |
| Робоча відстань | 60 м |
| Робоча відстань із приймачем | 60 м |
| Різьба штатива | 5/8 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Оптичний нівелір |
| Точність приладу | 3 ±мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 199 ₴



