Позиціювання
Міцність і надійність — оптимальна пристосованість до зовнішніх робіт
Зручність користувача
Ідеально для зовнішніх робіт завдяки міцному корпусу із захистом від пилу та бризок (IP 54)
Світлосильний об'єктив для чіткого малюнка цілі
Надійне транспортування завдяки замку для компенсатора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 215x135x145 мм |
| Діаметр об'єктива | 36 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Комплектація | Валіза для інструменту 1 600 A00 0LF, захист лінзи, ключ із внутрішнім шестигранником, вивіс, регулювальний стрижень |
| Кратність збільшення | X 32 |
| Робоча відстань | 120 м |
| Робоча відстань із приймачем | 120 м |
| Різьба штатива | 5/8 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Оптичний нівелір |
| Точність приладу | 1 ±мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 039 ₴



