
Хрестоподібний лінійний лазер Bosch UniversalLevel 360 (0603663E03)
6 705 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0603663E03
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Позиціювання
Високоточне вирівнювання з чудовою видимістю по всьому приміщенню
Зручність користувача
Горизонтальний промінь на 360° для точного вирівнювання по всьому приміщенню.
Ідеально нівельований вертикальний промінь для більшої універсальності
Зелені лазерні лінії: покращують видимість учетверо навіть попри яскраве освітлення
Точні та добре видимі лазерні промені з точністю +/- 0,4 мм/м і діапазоном самонівелювання.
Ідеально підходить для встановлення карнизів, розеток і навішування підвісних стель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Колір лазера | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.83 кг |
| Габарити | 114х66х111 мм |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Клас лазера | 2 |
| Комплектація | Акумулятори 1.5V LR6 (AA), 4 шт., алюмінієвий штатив 1,5 м, захисна сумка |
| Лазерний діод | 540 нм |
| Харчування | 4xAA |
| Робоча відстань | 24 м |
| Робоча відстань із приймачем | 10 м |
| Різьба штатива | 1/4 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Лазерний нівелір |
| Точність приладу | 0.4 ±мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 705 ₴
