
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 40-150 (060137B202)
15 636 ₴
- Немає в наявності
- Код: 060137B202
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Позиціювання
Ексцентрикова шліфмашина GEX 40-150: висока продуктивність і професійні результати шліфування в категорії 150 мм
Зручність користувача
Швидкість: найвища у своєму класі швидкість видалення матеріалу
Комфорт і безпека: найнижчий у своєму класі вібрація
гнучкість: можливість використання наждачного паперу будь-якої марки в разі забезпечення оптимального видалення пилу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 4 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Частота колебаний | 24000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 636 ₴


