
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-125 (0601372300)
9 366 ₴
- В наявності
- Код: 0601372300
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Позиціювання
Ексцентрикова шліфмашина GEX 34-125: висока швидкість знімання матеріалу та ефективні результати в категорії 125 мм
Зручність користувача
Стійка продуктивність і висока швидкість видалення матеріалу для ефективного результату навіть на чутливих поверхнях
Алюмінієвий підшипниковий фланець забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента та робить його ідеальним для використання у важких умовах
Опція попереднього вибору швидкості дає змогу використовувати його з різними матеріалами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Вага | 2 кг |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Частота колебаний | 24000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 366 ₴

