Кутова шліфмашина Bosch PWS 750-125
— універсальний інструмент для проведення робіт із зачищення, шліфування, торцеювання та різання металевих і кам'яних конструкцій (залежно від типу застосовуваних насадок). Додаткова ручка має можливість встановлюватися з обох боків інструмента, що однаково зручно як для правші, так і для лівші. Невелика вага інструмента та продумана конструкція корпусу забезпечують ергономічність і підвищену безпеку під час роботи.
Болгарка Bosch PWS 750-125 — обладнана потужним двигуном на 750 Вт, який орієнтований на середні робочі навантаження та гарантує високу продуктивність під час роботи. Нова система захисту електроніки від пилу Dust protection забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента загалом. Для швидкої заміни робочих кіл є кнопка блокування шпинделя.
Технічні характеристики кутової шліфмашини Bosch PWS 750-125:
Потужність: 750 Вт
Діаметр круга: 125 мм
Частота обертів: 12000 об/хв
Вага: 1,8 кг
Гарантія: 24 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Рівень шуму | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴

