
Ексцентрикова шліфмашина Makita (BO5031)
7 058 ₴
- В наявності
- Код: BO5031
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5031:
переваги
Потужний двигун для надважних робіт
Ефективне пиловидалення через опорну плиту та можливість під'єднання до пилососа Makita без адаптера
Кріплення шліфпамаги на липучці
Ергономічний прогумований корпус для кращого контролю над інструментом під час роботи та зниження впливу вібрації на руки користувача
Прогумований вмикач запобігає потраплянню в нього пилу.
Регулювання числа обертів і коливань шліфувального диска
Миттєва зупинка шліфувальної тарілки під час вимкнення мотора.
Пилозбірник представлений пластиковим контейнером 135246-0 (тканинний мішок можна купити окремо)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Кількість обертів | 4000-12000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Немає даних |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Частота колебаний | 8000-24000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 058 ₴


