
Акумуляторна вібраційна шліфмашина Makita DBO381ZU із системою AWS (DBO381ZU)
10 629 ₴
- Немає в наявності
- Код: DBO381ZU
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна вібраційна шліфмашина AWS Makita DBO381ZU:
переваги
Акумуляторна фінішна шліфмашина з вбудованою системою видалення пилу
Двигун і акумулятор розташовані над шліфувальною поверхнею, щоб пригнічувати коливання, що дають змогу отримати рівну поверхню.
Двигун Makita BL забезпечує високу ефективність роботи, як у BO3710.
Передня ручка знімається без інструментів для шліфування кутів.
Регулювання швидкості натисканням кнопки
Триступеневе електронне регулювання швидкості: 4,000/8,000/12,000/хв
Функція AWS — Автоматична система бездротового зв'язку — вмикає бездротове з'єднання пилососа й електроінструмента з використанням bluetooth, щоб пилосос запускався під час запуску електроінструмента
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина стрічки | 185 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Пилозбірник, Шліфлист, Система AWS |
| Контроль обертів | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає даних |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вібраційна |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Частота колебаний | 24000 кол./хв |
| Ширина стрічки | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 629 ₴

