Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5041:
переваги
Потужний двигун для надважних робіт
Ефективне пиловидалення через опорну плиту та можливість під'єднання до пилососа МАКИТА без адаптера
Кріплення шліфпамаги на липучці
Ергономічний прогумований корпус для кращого контролю над інструментом під час роботи та зниження впливу вібрації на руки користувача
Додаткова бічна ручка з функцією встановлення в межах 300°.
Великий курковий вмикач із фіксацією у ввімкненому стані для тривалої роботи.
Регулювання числа обертів і коливань шліфувального диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Кількість обертів | 4000-12000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Частота колебаний | 8000-24000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 953 ₴





