Полірувальна шліфмашина Makita SA 7000 C:
переваги
Електронний контроль швидкості підтримує швидкість обертання диска під навантаженням.
Плавний запуск.
Фіксація вимикача для безперервної роботи на одній швидкості.
Двигун із системою захисту від перегрівання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Кількість обертів | 1500-3000 об./хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Полірувальна |
| Рівень шуму | 99 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 040 ₴


