Полірувальна шліфмашина Makita PV 7000 C:
переваги
Електронний контроль швидкості обертання диска під навантаженням
Плавний пуск
Кріплення полірувальної насадки на липучці
Регулювання швидкості обертання двигуна
Додаткова бічна ручка
Ідеально підходить для пофарбованих поверхонь, дерева та металу.
Двигун і редуктор забезпечені надійним захистом від абразивного пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Кількість обертів | 600-2000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Полірувальна |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 240 ₴

