
Пряма шліфмашина Makita GD0602 (GD0602)
7 065 ₴
- В наявності
- Код: GD0602
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пряма шліфмашина Makita GD 0602:
переваги
Високомоментна пряма шліфувальна машина з максимальним розміром патрона 8 мм.
Зручний вмикач панельного типу
Можливість встановити додаткову бічну ручку та цанговий патрон 3/6/8 мм.
Гумова накладка на корпусі редуктора знижує дію вібрації на руки користувача
Лабіринтне ущільнення від забруднення.
Ідеальна для оброблення внутрішніх поверхонь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Кількість обертів | 25000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 38 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Пряма |
| Рівень шуму | 86 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 065 ₴

