Стрічкова шліфмашина Makita 9403:
переваги
Потужний мотор (1200 Вт) для високопродуктивної роботи.
Найменша машина у своєму класі (84 дБ)
Швидкість стрічки 500 м/хв забезпечує швидке зняття шару матеріалу.
Лабіринтне ущільнення захищає мотор і підшипники від забруднення.
Зручний пилозбірник, що повертається на 360°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Довжина стрічки | 610 мм |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. швидкість стрічки | 500 м/хв |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрічкова |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Ширина стрічки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 335 ₴


