Шліфувальна машина для бетону Makita PC 5000 C:
переваги
Функція запобігання повторному запуску. Блокує випадковий запуск навіть під час під'єднання інструмента до мережі за ввімкненого вимикача
Зручне встановлення/зняття пилозбірника для стільця пилу
Вбудована система пиловидалення, у якій можна приєднати мішок для пилу або вакуумний пилосос Makita
Великий пусковий перемикач запобігає почуттю втоми в пальцях навіть під час тривалої роботи
Електронна система стабілізації швидкості та плавний пуск забезпечують постійну швидкість навіть під навантаженням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Полірувальна |
| Рівень шуму | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 718 ₴





