
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM462Z без АКБ і зарядного пристрою (DLM462Z)
68 938 ₴
- В наявності
- Код: DLM462Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM462Z (без АКБ):
переваги
Вологостійкість — IPX4
Технологія XPT — підвищена стійкість до пилу та вологи
Газонокосарка самохідна 2.5-5 км/год
Makita BL — безщітковий двигун постійного струму
18Vx2 — живлення від двох літій-іонних батарей 18V
Automatic Torque Drive — автоматично збільшить крутний момент двигуна у разі виявлення щільного газону
Для зручності газонокосарка має 4 слоти під акумуляторні батареї, щоб подвоїти площу скошування.
Надійна сталева дека (корпус)
Тихий режим — зниження обертів до 2500 хв
Функція мульчування
Індикатор заповнення складки для трави
Легке регулювання глибини скошування з 10 ступенями, від 20 до 100 мм.
Система кріплення травозбірника забезпечує легке його зняття.
Ширина скошування 46 см
Тривалість роботи BL1860B x2 — до 40 хвилин (1900 м2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Немає даних |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-100 мм |
| Габарити | 1690x565x1095 мм |
| Заповнений індикатор | Немає даних |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | побутовий |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Комплектація | Ніж для трави, травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 46 см |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимальна ємність акумулятора | 6 Агод |
| Матеріал | Сталь |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Оберти двигуна | 3300 об./хв |
| Об'єм резервуара | 60 л куб. м |
| Площа прибирання | 1800 кв.м |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип запуску | електростарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 938 ₴



