
Мийка високого тиску Makita HW102 (HW102)
10 300 ₴
- В наявності
- Код: HW102
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Makita HW102:
Потужний універсальний колекторний двигун
Телескопічна ручка
Пластмасовий пневмопістолет із пластику
Шланг високого тиску із захистом від вигинів і поворотними з'єднаннями з обох боків
TSS, дистанційне керування для повного вимкнення інструмента
Зовнішній інжектор мийних засобів
Універсальний електродвигун з аксіально-кулачковим насосом
Кришка насоса виготовлена з анодованого алюмінію
Поршні з неіржавкої сталі
Легке встановлення додаткових аксесуарів і шланга
Прозорий зовнішній фільтр вхідної води прозорий
Гумові колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг |
| Довжина шланга | 5 м |
| Клас | побутова |
| Комплектація | шланг, пістолет, подовжувач, адаптери |
| Макс. тиск | 100 бар |
| Макс. температура | 50 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Неіржавка сталь |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Витрата води | 360 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴



