
Рейсмусовий верстат Makita 2012NB односторонній (2012NB)
50 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2012NB
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рейсмусовий верстат Metabo DH 330 — деревообробний поздовжньо-фрезерний верстат для поздовжньої одно- або двосторонньої обробки плоских заготовок із дерева.
Сфера застосування: використовуються для простругування заготівок у розмір за товщиною під час виготовлення та ремонту меблів, у будівництві, на виробництві.
Переваги посадка Makita 2012NB
Просте регулювання для точного та рівномірного чистового оброблення
Може обробляти великі обсяги матеріалу
Під час подавання матеріалу система зниження тиску запобігає небажаним глибоким зрізам на початку або наприкінці дошки
Великий стіл
Механізм подавання з унікальним дизайном забезпечує високоякісне шліфування й запобігає глибоким зрізам навіть без використання фіксатора головки
Нерухома основа забезпечує легку роботу без потреби змінювати позицію подавання, попри різну товщину заготівки
Зручні ручки для транспортування
Регулювання глибини
Комплектація
Набір строгих ножів 306 мм (2 шт.) 793346-8
Шестигранний ключ 2,5 783 208-8
Торцевий ключ SW9 782203-5
Магнітний тримач для лез
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.1 кг |
| Висота проходу | 155 мм |
| Габарити | 483x771x401 мм |
| Кількість ножів | 2 шт |
| Кількість обертів | 8500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Набір строгих ножів 306 мм (2 шт.) 793346-8, Шестигранний ключ 2,5 783 208-8, Торцевий ключ SW9 782203-5, Магнітний тримач для лез |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Швидкість подавання | 8.5 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Стружка під час рейсмусування | 0-3 |
| Тип | Рейсмусовий |
| Ширина проходу | 304 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 175 ₴

