
Кутова шліфмашина Makita GA9040RF01 (GA9040RF01)
13 967 ₴
- В наявності
- Код: GA9040RF01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина Makita GA 9040 RF 01:
переваги
Двигун потужністю 2.600 Вт для важкої безперервної роботи
Неймовірна довговічність
Чудова система захисту від пилу
Посилені конічні шестерні редуктора
Збільшена стійкість до перегрівання
Низька вібрація задньої ручки з м'якою ручкою для комфорту та контролю
Поворотна задня ручка може зручно встановлюватися для різання або шліфування
Можливість перестановки корпусу редуктора кратно 90 градусів
Плавний пуск і захист від повторного пуску
Опорна шайба "Суперфланець" полегшує демонтаж диска після роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.9 кг |
| Кількість обертів | 6600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Бічна ручка 152539-0, ключ для контргайки 35 мм 782407-9 |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
| Рівень шуму | 101 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 967 ₴


