Кутова шліфмашина Makita GA 9010 C:
переваги
Компактна, легка й ефективна кутова шліфувальна машина
Чудове співвідношення потужності та ваги
Чудова система захисту від пилу
Перестановлення захисного кожуха без додаткового інструменту
Електронна стабілізація обертів двигуна під навантаженням
Можливість повороту корпусу редуктора кратно 90 градусів
Обмежувач пускового струму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість обертів | 6000 об./хв об/хв |
| Комплектація | Бічна ручка для PK5011C 152539-0, ключ для контргайки 35 мм 782407-9 |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
| Рівень шуму | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 286 ₴

