
Кутова шліфмашина Makita GA5021 (GA5021)
9 903 ₴
- В наявності
- Код: GA5021
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина Makita GA 5021:
переваги
Компактна, легка й ефективна кутова шліфувальна машина
Чудове співвідношення потужності та ваги
Чудова система захисту від пилу
Переведення захисного кожуха без додаткового інструменту
Муфта SJS захищає машину та користувача від різких ривків під час робіт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає даних |
| Вага | 2.7 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух 135245-2, бічна ручка 36 153504-2, ключ для контргайки 35 мм 782423-1 |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
| Рівень шуму | 93 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 903 ₴


