
Кутова шліфмашина Makita GA5091X01 (GA5091X01)
12 450 ₴
- В наявності
- Код: GA5091X01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина GA5091X01:
переваги
Новий високопродуктивний двигун (постійна споживана потужність: 1900 Вт, порівнюючи з поточними моделями, безперервна споживана потужність була неабияк збільшена завдяки таким заходам:
Нагрівання якоря зменшене завдяки використанню високоякісної сталі, склад матеріалу якої був змінений, також зменшена товщина з 0,5 мм до 0,35 мм
Ефективність охолодження покращена завдяки: переміщення електричних частин, перероблених форм вентиляційних отворів, доданого дифузора
Покращене енергоспоживання й довговічність
Регулювання швидкості, функція запобігання перезапуску, плавний пуск
Технологія AFT (технологія активного зворотного зв'язку) для зменшення відбою автоматично вимикає живлення двигуна у разі раптового різкого зниження швидкості
Зручний для утримання корпус кутової машини
Покращена ефективність охолодження
Зміна захисного кожуха без інструментів із ковзним важелем, регулюється і знімається зсувальний важіль
Зменшення вібрації завдяки муфту SJS II (Super Joint System II)
BRAKE — найвища безпека: кутова шліфувальна машина з гальмом, диск зупиняється упродовж 2,5 секунд
Спеціальна конструкція фланця для відкручування надмірно затискних відрізних дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає даних |
| Вага | 2.8 - 3.8 кг |
| Кількість обертів | 2.800 -11.500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух 199710-5, ключ 782034-2, бічна ручка 162258-0, диск A-80656 |
| Контроль обертів | Немає даних |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
| Рівень шуму | Немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 450 ₴



