Кутова шліфмашина Makita M 0921:
переваги
Компактна та потужна кутова шліфмашина з бічною ручкою.
Лабіринтна конструкція захищає підшипник від пилу.
Компактний корпус і невелика вага для зручної роботи та зниження стомлюваності оператора.
Подвійна захисна ізоляція.
Кнопка увімкнення з фіксацією.
Кнопка блокування шпинделя для зручності заміни витратних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає даних |
| Вага | 5.3 кг |
| Кількість обертів | 6600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Затискний ключ, додаткова ручка, картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
| Рівень шуму | 101 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 971 ₴




