Кутова шліфмашина Makita GA9061R:
переваги
Комплексний захист механізму, приводу й електрики від пилу
Неймовірна довговічність
Збільшена стійкість до перегрівання
Чудова система захисту від пилу
Посилені конічні шестерні редуктора
Знижений рівень вібрації та захист від зворотного удару завдяки системі зчеплення Super Joint System II
Зручна кнопка блокування вала збільшеного розміру
Ергономічна форма ручки з гумовим покриттям
Великий розмір вугільних щіток, що збільшує їхній ресурс
Компактність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає даних |
| Вага | 5.7 кг |
| Кількість обертів | 6600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, ключ, бічна ручка, опорний фланець, затискна гайка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
| Рівень шуму | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 143 ₴





