
Акумуляторний перфоратор Makita DHR400ZK LXT, SDS-MAX 18В+18В, кейс (DHR400ZK)
42 300 ₴
- В наявності
- Код: DHR400ZK
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний перфоратор Makita DHR400ZK:
переваги
2 режими роботи свердління з ударом або довбання
Акумуляторний перфоратор із дуже низькою вібрацією всього 5,0 м/с2
Антивібраційна технологія AVT
Технологія XPT — підвищена стійкість до пилу та вологи
Функція AWS — автоматична система бездротового зв'язку — вмикає бездротове з'єднання пилососа й електроінструмента з використанням bluetooth, щоб пилосос запускався під час запуску електроінструмента (модуль до комплекту постачання не входить)
Технологія SoftNoLoad для зменшення вібрації та точного позиціювання витратника
Повзунковий перемикач для безперервної роботи
Запобіжна муфта під час заклинювання
Електронне регулювання кількості обертів
Електронна система контролю швидкості обертання й "плавний пуск"
Встановлення долота в 24 положеннях
Два вбудовані світлодіоди
До 25 отворів бурим 18 мм на глибину 140 мм з акумуляторами BL1850Bx2 (щільність бетону 40 N/мм2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Да |
| Вага | 7.6 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Діаметр свердління в дереві | Немає даних |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 105 мм |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 500 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 2900 уд./хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Свердління, свердління з ударом, довбання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | SDS MAX |
| Енергія удару | 8 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 300 ₴
