
Перфоратор Makita HR2630T зі змінним патроном (HR2630T)
12 924 ₴
- В наявності
- Код: HR2630T
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Makita HR 2630 T:
переваги
3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання
Зручний знімний патрон SDS-Plus і швидкозатискний для легкої зміни витратних матеріалів
Механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів із 40 положеннями встановлення
Довга напрямна мінімізує коливання
Легке регулювання глибини за допомогою спеціальної кнопки
Ергономічна ручка
Регулятор режиму роботи міститься в нижній частині корпусу редуктора, що істотно знижує ймовірність пошкодження.
Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку біти для захисту користувача та інструмента від випадкового блокування біти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Габарити | 361x77x209 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 1200 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 4600 уд./хв |
| Комплектація | Ручка 122878-2, пластмасовий кейс для транспортування 140404-5, швидкозатискний патрон 194079-2, SDS-Plus патрон 194080-7, обмежувач глибини 331886-4 |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режим роботи | довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Енергія удару | 2.4 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 924 ₴


