
Акумуляторний перфоратор Makita HR006GZ XGT, 40+40 V Max (HR006GZ)
75 286 ₴
- Немає в наявності
- Код: HR006GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 80 V MAX HR006GZ (без АКБ):
переваги
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
XGT — інструмент 80 V MAX для промислового застосування з високими вимогами (використовуються 2 акумулятори по 40 V)
Makita BL — безщітковий двигун постійного струму
XPT-технології — підвищена стійкість до пилу та вологи
HR006G — це комбінований перфоратор XGT 2x40 V Max з SDS-MAX і ударною силою 21,4 Дж.
Швидкий комбінований SDS-MAX перфоратор з ідеальним діапазоном свердління отворів до 32 мм, але може використовуватися в бетоні до 52 мм.
Модель обладнана технологією активного зворотного зв'язку (AFT) й автоматично вимикає інструмент у разі раптового зниження швидкості або застрягання свердла в матеріалі.
Крім того, він обладнаний електронікою для забезпечення постійної швидкості, плавного холостого ходу, плавного пуску та регульованої швидкості для ширшого застосування в подрібненнях.
Обладнаний бездротовою системою автоматичного запуску (AWS) для бездротового зв'язку між бездротовим інструментом і бездротовим пилососом.
Низький рівень вібрації завдяки технології Anti Vibration (AVT). Лише 8,5 м/с2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Да |
| Вага | 13.7 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 52 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 160 мм |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 310 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 2250 уд./хв |
| Комплектація | Бічна ручка, мастило для бурів, серветка з тканини, валіза тра транспортування, глибинний упор |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 72 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Свердління, свердління з ударом, довбання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 21.4 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 286 ₴


