
Перфоратор Makita HR4501C SDS-MAX (HR4501C)
43 810 ₴
- В наявності
- Код: HR4501C
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Makita HR 4501 C:
переваги
На 30% збільшена ефективність буріння й на 5% збільшений ресурс
Повзунковий вимикач для комфортної роботи в режимі "відбійного молотка"
Електронна система контролю швидкості обертання й "м'який пуск"
Електронне регулювання кількості обертів
Знижена вібрація
Запобіжна муфта
Світловий індикатор нагадує про потребу заміни вугільних щіток
Індикатор несправності кабелю та вимикача
2 режими роботи свердління з ударом або довбання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.4 кг |
| Габарити | 458x121x288 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 45 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 125 мм |
| Кількість обертів | 280 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 1700 уд./хв |
| Комплектація | D-подібна бічна ручка, бічна ручка, пластиковий кейс, обмежувач глибини свердління |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Немає |
| Харчування | Мережа |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Режим роботи | Довбання, свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | SDS MAX |
| Енергія удару | 10.1 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 810 ₴



