
Акумуляторний перфоратор Makita HR005GZ01 XGT 40 V Max із системою AWS (HR005GZ01)
55 349 ₴
- В наявності
- Код: HR005GZ01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR005GZ01 (без АКБ):
переваги
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
XGT-інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
Makita BL — безщітковий двигун постійного струму
XPT-технології — підвищена стійкість до пилу та вологи
Антивібраційна технологія AVT
Технологія SoftNoLoad для зменшення вібрації та точного позиціювання витратника
Технологія AFT — Active Feedback Sensing — автоматичне вимкнення інструменту для захисту користувача в разі раптової віддачі або зупинки диска (відкат)
Система AWS автоматично запускає пилососи для пиловидалення (комплект для пиловидалення не входить)
Модель HR005G — перший комбінований перфоратор зі з'єднанням SDS MAX на платформі XGT 40 V Max.
Під час використання однієї батареї XGT 40 V Max цей комбінований перфоратор трохи легший, ніж аналог DHR400, у якому використовуються 2 батареї LXT на 18 вольтів.
Крім того, вібрації в HR005G менші, ніж у DHR400, інші характеристики рівні один одному
Великий комбінований перфоратор з ідеальним діапазоном свердління отворів до 24 мм, але може просвердлювати до 40 мм у бетоні.
Обладнано електронікою для забезпечення постійної швидкості, плавного холостого ходу, плавного пуску та регулювання швидкості.
Дуже низький рівень вібрації завдяки антивібраційній технології (AVT). Усього 5,0 м/с2.
Подвійна світлодіодна підсвітка
Свердління та довбання/демонтаж за допомогою одного акумуляторного інструменту.
Ударна потужність (8,0 Дж) еквівалентна дротовому аналогу HR4013C та акумуляторному DHR400.
Зв'язок між машиною й акумулятором забезпечує максимальну продуктивність і захист акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Да |
| Вага | 7.7 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 105 мм |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 500 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 2900 уд./хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Свердління, довбання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 8 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 349 ₴



