
Перфоратор Makita HR4002 SDS-MAX (HR4002)
28 848 ₴
- В наявності
- Код: HR4002
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Makita HR 4002:
переваги
2 режими роботи — свердління з ударом і довбання
Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструмента від випадкового блокування свердла.
Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує керування інструментом і знижує втому користувача.
Зручний патрон для легкої заміни насадки
Важіль перемикання режимів роботи розташований зверху на інструменті, що дає змогу зменшити ризик його пошкодження навіть у разі необережного використання.
Можливість встановлення зубила/долота в 12 положеннях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг |
| Габарити | 458x114x256 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 105 мм |
| Кількість обертів | 680 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 2500 уд./хв |
| Комплектація | Бічна ручка, пластиковий кейс, обмежувач глибини свердління |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Харчування | Мережа |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режим роботи | Довбання, свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | SDS MAX |
| Енергія удару | 6.1 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 848 ₴

