Підставка під автомобіль GTM T42001 — комплект із 2 сталевих підставок для надійної фіксації та страховки автомобілів вагою до 2 тонн. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі, забезпечуючи безпечну роботу з автомобілем на висоті.
Переваги підставок GTM T42001:
- Висока якість виготовлення
- Простий та надійний механізм фіксації
- Максимальна робоча вага: 2 т
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Комплектація:
- Підставка під автомобіль GTM T42001 — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 420 мм |
| Висота підхоплення | 278 мм |
| Власна вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Підставка під машину — 2 шт. |
| Тип | Підставка під машину |
| Габарити | 210x195xЗ55 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Висота підіймання | 420 мм |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴




