Підставка під автомобіль GTM T43001 — комплект із 2 сталевих підставок для надійної фіксації та страховки автомобілів вагою до 3 тонн. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі, забезпечуючи безпечну роботу з автомобілем на висоті.
Переваги підставок GTM T43001:
- Висока якість виготовлення
- Простий та надійний механізм фіксації
- Максимальна робоча вага: 3 т
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Комплектація:
- Підставка під автомобіль GTM T43001 — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхоплення | 288 мм |
| Власна вага | 6.4 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Підставка під машину — 2 шт. |
| Тип | Підставка під машину |
| Габарити | 225x205xЗ60 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Висота підіймання | 425 мм |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677 ₴




