
Прес пневмогідравлічний 40т GTM TY40002 з манометром
58 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: TY40002
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM TY40002 - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY40002:
- Висока якість виготовлення
- Надійний пневмогідравлічний механізм для роботи вручну або від компресора
- Максимальне робоче зусилля 40 т
- Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
- Максимальна висота деталі 890 мм
- Хід штока під час роботи 175 мм
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне зусилля | 40 т |
| Довжина ходу штока | 175 мм |
| Максимальна робоча висота | 890 мм |
| Відстань між стійками | 1250 мм |
| Манометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 254 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | прес, важіль |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Габарити | 9З0xЗ90x1860 мм |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 40 т |
| Робочий хід | 175 мм |
| Висота проходу | 890 мм |
| Ширина проходу | 1250 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 199 ₴
