
Відбійний молоток Makita HM1213C (HM1213C)
41 475 ₴
- В наявності
- Код: HM1213C
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійний молоток Makita HM 1213 C:
переваги
Ергономічна ручка
Зручний затискний патрон для легкої зміни.
Система зниження частоти обертання двигуна на холостому ходу забезпечує зниження вібрацій корпусу інструмента, що так само призводить до зниження втоми рук користувача. Крім того, ця функція призводить до мінімуму коливання біти під час запуску інструмента.
AVT (Антивібраційна розробка): система динамічного гасіння вібрацій для найвищої ефективності роботи
Вібропоглинальна ручка знижує втому рук
Можливість встановлення біти у 12 положеннях
Довга вугільна щітка забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента.
Електронний регулятор швидкості, світлодіодна індикація заміни щіток, світлодіодний індикатор електричного ланцюга, плавний пуск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.8 кг |
| Кількість ударів | 1900 уд./хв |
| Комплектація | Пікоподібне зубило A-80787, мастило для бурів 4659-4, серветка 443122-7, бічна ручка 135269-8, пластиковий кейс для транспортування 824908-2 |
| Потужність | 1510 Вт |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип патрона | SDS Max |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Енергія удару | 18.6 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 475 ₴


