
Відбійний молоток Makita HM1111C (HM1111C)
36 382 ₴
- Готово до відправки
- Код: HM1111C
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійний молоток Makita HM 1111 C:
переваги
Вібропоглинальна ручка знижує втому рук
Електронний регулятор швидкості, світлодіодна індикація заміни щіток, світлодіодний індикатор електричного ланцюга, плавний пуск
AVT (Антивібраційна розробка): система динамічного гасіння вібрацій для найвищої ефективності роботи
Ергономічна ручка
Зручний зарядний патрон для легкої зміни.
Система зниження частоти обертання двигуна на холостому ходу забезпечує зниження вібрацій корпусу інструмента, що так само призводить до зниження втоми рук користувача. Крім того, ця функція призводить до мінімуму коливання біти під час запуску інструмента.
Можливість встановлення біти у 12 положеннях
Потужний електродвигун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Кількість ударів | 2650 уд./хв |
| Комплектація | Пікоподібне зубило A-80787, мастило для бурів 4683-7, серветка 443122-7, D-подібна бічна ручка, пластиковий кейс для транспортування 140562-7 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип патрона | SDS Max |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Енергія удару | 11.2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 382 ₴




