
Акумуляторний відбійний молоток Makita HM001GZ02 XGT 40V Мах без АКБ і зарядного пристрою (HM001GZ02)
33 037 ₴
- В наявності
- Код: HM001GZ02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний відбійний молоток XGT 40 V MAX Makita HM001GZ02 (без АКБ):
переваги
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах.
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування.
Бездротова система автозапуску (AWS) під'єднується до сумісних пилососів з Bluetooth
BLDC — безщітковий двигун постійного струму
XPT технології — підвищена стійкість до пилу та вологи.
Технологія XPT — Підвищена стійкість до пилу та вологи
AVT (Антивібраційна розробка): система динамічного гасіння вібрацій для найвищої ефективності роботи
Долото можна зафіксувати в 12 положеннях
Захист від перевантажень і перегрівання
Регулювання швидкості
Потужний безщітковий мотор забезпечує потужність 9,4 Дж для найбільш тробувальних застосувань.
Система підтримки постійної швидкості під навантаженням
Вбудована подвійна світлодіодна підсвітка полегшує роботу темної пори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Габарити | 516х113х280 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість ударів | 2650 уд./хв |
| Комплектація | Кейс |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | SDS Max |
| Енергія удару | 9.4 Дж |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 037 ₴



