
Відбійний молоток Makita HM1512 (HM1512)
68 483 ₴
- В наявності
- Код: HM1512
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійний молоток Makita HM1512:
переваги
HM1512 — це відбійний молоток, обладнаний системою AVT для зниження рівня вібрації та плавного пуску.
Машина підходить для надання шорсткості бетонним підлогам і асфальту, руйнування стін і підлог, зносу фундаменту або зняття підлоги.
Також можливе утрамбування пухкого піску та очищення мерзлого або твердого ґрунту за допомогою лопатей.
Низький рівень вібрації завдяки технології Anti Vibration. «м'яке без навантаження»; зручніший і міцніший завдяки меншим обертам холостого ходу.
Обладнаний вугільними щітками з автоматичним вимкненням.
Функція плавного пуску забезпечує плавний пуск машини.
Лінійний вимикач АВТ для зламу підлог і перекриттів.
Індикація своєчасно попереджає про потребу профілактичного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.4 кг |
| Діаметр патрона | 28.6 мм |
| Кількість ударів | 1300 уд./хв |
| Комплектація | Кейс |
| Потужність | 1850 Вт |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип патрона | SDS Hex |
| Рівень шуму | 104 дБ |
| Енергія удару | 48.5 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 483 ₴



