
Відбійний молоток Makita HM1502 (HM1502)
65 491 ₴
- В наявності
- Код: HM1502
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійний молоток Makita HM1502:
переваги
Відбійний молоток підходить для руйнування стін і підлог, зносу фундаменту, зняття підлоги, надання шорсткості бетонним підлогам і асфальту.
Також можливе утрамбовивання пухкого піску, очищення мерзлого або твердого ґрунту за допомогою спеціальних лопат.
Обладнаний вугільними щітками з автоматичним вимкненням.
Функція плавного запуску забезпечує плавний пуск машини.
Індикація своєчасно попереджає про потребу профілактичного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.7 кг |
| Діаметр патрона | 28.6 мм |
| Кількість ударів | 1300 уд./хв |
| Комплектація | Кейс |
| Потужність | 1850 Вт |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип патрона | SDS Hex |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Енергія удару | 49.1 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 491 ₴





