Відбійний молоток Makita HM 0871 C:
переваги
Система зниження частоти обертання двигуна на холостому ходу забезпечує зниження вібрацій корпусу інструмента, що так само призводить до зниження втоми рук користувача. Крім того, ця функція мінімізує коливання біти під час запуску інструмента
Ергономічна ручка
Вібропоглинальна ручка знижує втому рук
Довга вугільна щітка забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента.
Електронний регулятор швидкості, світлодіодна індикація заміни щіток, світлодіодний індикатор електричного ланцюга, плавний пуск і система стабілізації швидкості
Зручний затискний патрон для легкої зміни біти
Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневреність інструмента
AVT (Антивібраційна технологія): система динамічного гасіння вібрацій для високої ефективності роботи
Можливість встановлення біти у 12 положеннях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг |
| Кількість ударів | 2650 уд./хв |
| Комплектація | Кейс |
| Потужність | 1100 Вт |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип патрона | SDS Max |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Енергія удару | 8.1 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 905 ₴

