
Акумуляторна дискова пила Makita HS301DZ без АКБ і зарядного пристрою (HS301DZ)
5 040 ₴
- Немає в наявності
- Код: HS301DZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна дискова пила Makita HS 301 DZ (без АКБ):
переваги
Система здування стружки забезпечує гарну видимість.
М'яка ручка з протиковзним еластомірним покриттям.
Похилий різ в діапазоні 0° - 45°
Знімна насадка для приєднання до пилососа.
Шестигранний ключ можна зберігати в спеціальному відділенні інструмента для зручності користувача
Z специфікація — без акумулятора, кейса для транспортування та зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Габарити | 313x170x155 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 16.5 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка, інструкція з експлуатації, шестигранний ключ 783202-0, постачається без акумулятора, зарядного пристрою |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 25.5 мм |
| Макс. діаметр диска | 85 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 15 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Рівень шуму | 80 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴



