
Акумуляторна дискова пила Makita RS001GM101 XGT 40V MAX (RS001GM101)
36 606 ₴
- В наявності
- Код: RS001GM101
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна дискова пила Makita XGT 40 V MAX RS001GM101:
переваги
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах.
Потужна та водночас компактна циркулярна пила.
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування.
ADT — Автоматичне регулювання крутного моменту залежно від навантаження
BRAKE — Електричні гальма, що гарантують безпеку оператора
BL — Безщітковий мотор, що не вимагає обслуговування й має за меншої ваги більшу енергоефективність
XPT — Захист інструмента від пилу, сміття та вологи.
Плавний запуск, поступовий набір обертів.
Точне настроювання параметрів різання завдяки добре читаній шкали; захист від випадкового пуску; м'який старт
Ергономічна конструкція ручки з м'яким покриттям, що нейтралізує дію вібрації на користувача
Досконала система охолодження двигуна, що зменшує нагрівання за найжорсткіших умов експлуатації
Вбудована індикація рівня розряду батареї та перевантаження
Регулювання кута нахилу до 53°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Габарити | 446x196x270 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 45 мм |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 6400 об/хв об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск 185х30 мм, ключ, акумулятори BL4041, зарядний пристрій |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 65 мм |
| Макс. діаметр диска | 185 мм |
| Макс. кут нахилу | 53 |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 606 ₴

