
Дискова пила Makita HS0600 2100 Вт, 270 мм (HS0600)
21 247 ₴
- В наявності
- Код: HS0600
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова пила Makita HS 0600:
переваги
Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневровість інструмента.
Плоска конструкція корпусу двигуна забезпечує легку зміну пиляльного диска.
Система здування стружки забезпечує гарну видимість.
Оптимальний баланс ваги
Міцний алюмінієвий корпус забезпечує високу ефективність роботи інструмента.
Ергономічна ручка з протиковзним еластомірним.
Можливість точного регулювання опорної плити щодо пиляльного диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.3 кг |
| Габарити | 410x260x310 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 71 мм |
| Кількість обертів | 4100 об./хв об/хв |
| Комплектація | Паралельний упор, перехідник для під'єднання пилососа, шестигранний ключ, пиляльний диск |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 101 мм |
| Макс. діаметр диска | 270 мм |
| Макс. кут нахилу | 50 |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Рівень шуму | 105 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 247 ₴

