Дискова пила Makita 5903 R:
переваги
Велика та зручна ручка для легкої роботи з інструментом
Алюмінієвий захисний кожух (нижній) плавно переміщається, завдяки наявності спеціальних валиків,
Ідеально підходить для різання заготовок із деревини.
Потужний електродвигун
Зручне регулювання висоти розпилювання
Захист від ненавмисного спрацьовування
Регульована верхня напрямна для проходження.
Фіксатор вала для легкої заміни диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг |
| Габарити | 400x235x286 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 64 мм |
| Кількість обертів | 4500 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка, пиляльний диск, шестигранний ключ,паральний упор, інструкція з експлуатації |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 85 мм |
| Макс. діаметр диска | 235 мм |
| Макс. кут нахилу | 90 |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 286 ₴



